Tápajícím DX7-mičkářům…

…kteří nevědí, zda „to“ na  DX7 lze naprogramovat či nelze naprogramovat a nechtějí si nechat radit od všudybylů a všeználků, doporučuji k nahlédnutí následující dva weby:

Spektrum DX7 na RC-soaring Mike Shelima.  Zajímavé – větroňář Mike Shelim je ortodoxním obdivovatelem Multiplexu a přesto se nechal DX7-mičkou zlákat. Návod jak naprogramovat 4-servové křídlo větroně naleznete právě zde.

Spektrum DX7 na R/C Aerobatics Page Boba Pastorella.  Kromě zamyšlení nad svým duševním zdravím v souvislosti s prodejem JR10X a zakoupením DX7 místo ní přináší Bobova stránka i spoustu informací a programovacích tipů. Proč nechat zahálet vrtulníkářské menu a nevyužít některých jeho předností pro letadlo? Za ty velice zajímavé peníze, za které je DX7 k mání, je třeba maximálně „vytěžit“ její schopnosti…

 A do třetice všeho dobrého jeden zajímavý odkaz k dobru:

Znáte stránky německého zastoupení firmy Spektrum? Ne? Tak tam mrkněte. Obzvláště doporučuji záložku „Werkstatt“. Je tu ke stažení pěkný aktuální katalog a majitelé novinky od Spektra – DX6i – zde najdou návod, jak si přepnout svůj vysílač z Mode2 na Mode1 a opačně, o kteréžto možnosti se jaksi neví… 

Reklamy

2 komentáře to “Tápajícím DX7-mičkářům…”

  1. aleš Says:

    Prosím mam dotaz dase přehazovat mod1-2 na DX7 díky za info

    • aviator Says:

      Ne, MOD1 a MOD2 se nedá se přehazovat. Radio se musí koupit v patřičném rozložení ovládacích prvků. Ale u s DX7 identického rádia – JR DSX7 – to jde.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: