Krejčířův Huntington.

Dalším z nádherných kousků z dílny Honzy Krejčíře je Huntington H12.  Honza mi o něm napsal:
„Jedná se o celobalsový konstrukční model o rozpětí 1700mm . Vybaven je motorem Roton 700 (650ot./V.) s  vrtulí 15/6, 4 kusy serv 20g s kovovými převody, regulátorem Jeti Spin 44 a 4S LiPo Ray 2850mAh. Tato pohonná jednotka je velice ekonomická. Při zkouškách na zemi je odběr na plný plyn max. 32A.
Létání s Huntingtonem je opravdu odpočinkové. Létá pomalu a průlety ve výšce očí jsou skvělou podívanou. Startuje ze země na méně než půl plynu. Bez problémů zalétá i přemet a souvrat – i když tyto obraty předloha s motocyklovým motorem o výkonu 13koňských sil zcela jistě nezalétala.  Spotřeba energie na 6 minut realistického létáni ke kolem 800mAh, což znamená, že model může na jedno nabití létat cca 15-20 minut.
V našem klubu tak vznikl další model postavený klasickou modelářskou technologií.  Může být tak v jistém smyslu i odpovědí na otázku, zdali koupit něco hotového, produkovaného v obrovských sériích, nebo se zavřít na pár večerů do dílny a postavit si nějaký ten vysněný originál. Ovšem, to je již na každém z nás.“



Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: